Opel Movano
2.2D 120 L3H2 + APPLE CARPLAY | ANDROID AUTO | CAMERA | SIDEBARS | CRUISE | GEVEERDE STOEL
Direct kopen, basisprijs: € 14.834,71 excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 14.834,71
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 244,50 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.966,94 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Movano |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.2D 120 L3H2 + APPLE CARPLAY | ANDROID AUTO | CAMERA | SIDEBARS | CRUISE | GEVEERDE STOEL |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 7 juni 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 128.807 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 244,50 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.834,71 excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VVT-51-H |
| Motorinhoud: | 2.179 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 500 kg |
| Gewicht: | 1.965 kg |
| Wielbasis: | 404 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.465 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas
- kleur grijs
- Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- lendesteunen (verstelbaar)
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- parkeersensor achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Overig
- ergonomische voorstoelen
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- achteruitrijcamera
- Apple Carplay/Android Auto
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- dodehoek detectie
- ErgoComfort bestuurdersstoel
- kruisend verkeer detectie
- multimedia scherm klein
- Pack City
- start/stop systeem